/Files/images/golovna/enjo.png

Наш дитячий садок - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Наш дитячий садок - це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі і ми їм за це вдячні.

Наш дитячий садок - це співробітники. Найбільш працьовиті, творчі люди, які все вміють і люблять дітей.

Наш дитячий садок - це сім'я. І як у будь-якій дружній родині у нас є свої традиції.

Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.

Наш дитячий садок - це живий організм, який дихає, відчуває, радіє... Якщо Ви хочете, щоб Ваш малюк відчував себе комфортно, розвивався у відповідності зі своїми можливостями, здібностями - приходьте до нас в дитячий садок!

Для дітей - це Життя, в якому все по-справжньому; це світ Добра, Істини і Краси.

Для батьків - це другий Дім для їх малюків; мудрий помічник, порадник, однодумець.

Для педагогів - це дуже цікава робота, яка перетворює життя в свято, а колег - у друзів.

Ми вкладаємо в нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому що займаємося тією справою, яку любимо і в яку віримо.

Наше завдання: виростити дітей здоровими, щасливими й успішними. І ми з цим завданням впораємось!

Емблема закладу

/Files/images/golovna/imgonline-com-ua-Transparent-backgr-7a45fKwxBTpX9J.png

Наша адреса: м. Харків, 61082, пр. Героїв Харкова, б. 212/1
телефон: +380 (57) 725-17-01