/Files/images/Картинки/1Приём.jpg

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305:

· прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

· направлення Управління освіти;

· заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

· медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

· довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

· свідоцтва про народження (п. 6);

· для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою (п. 6);

· під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, зі статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність (п. 7).

/Files/images/Картинки/b27332691f6d.png