/Files/images/Картинки/Правила.png

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305:

· прийом дітей до ЗДО здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

· направлення Управління освіти адміністрації Немишлянськкого району Харківськоїміської ради;

· заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

· медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО;

· довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

· свідоцтва про народження;

· для прийому дітей до ЗДО (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою;

· під час прийому дитини до ЗДО керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, зі статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

/Files/images/Картинки/b27332691f6d.png