Тест "Які Ви батьки"

Більшість батьків свято переконані, що вони гарні батьки. Про своїх дітей одні батьки розповідають стороннім лише хороше, а другі – не соромляться жалітися на них. Стосунки батьків і дітей – вічна проблема, з якою зіштовхується кожне покоління. Чому в одних сім’ях – мир і спокій, а в інших – сварки, крики і скандали? Якими бачать діти своїх батьків? Якими батьками ви насправді є? На ці запитання допоможе відповісти цей тест. Виберіть свої варіанти відповідей на 10 запитань і позначте їх.

Тест "Чи готова Ваша дитина до вступу до ЗДО?"

Тест "Як Ви розумієте своїх дітей?"

Тест "Ваші взаємини із дитиною"

Тест "Мій стиль виховання дитини в сім'ї"

Тест "Стилі та методи виховання дитини в сім'ї"

• Лідія