Цікава зустріч з поліцейським

Сьогодні до нашого дитячого садка завітала офіцер патрульної поліції Мацькова К.Ю., яка провела з дітьми старших груп № 5 та 10 цікаву бесіду про правила дорожнього руху та безпечної поведінки малят на дорозі.

Під час бесіди дітки продемонстрували свої знання знаків дорожнього руху: пішохідний перехід, підземний пішохідний перехід, обережно, діти, велосипедна доріжка.

Окрім того, діти мали змогу роздивитись, і навіть потримати в руках сигнальний жилет зі світло-відбиваючими вставками.

Ця зустріч проводилась згідно плану-графіку відвідування закладів освіти Немишлянського району представниками Управління патрульної поліції в Харківській області у квітні - травні 2017/2018 навчального року в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції».