Всесвітній день сім'ї. Група № 9

Сьогодні Україна разом з іншими країнами світу відзначає Міжнародний день сімей

Група № 9 (діти 4-го р.ж.) разом з виховатем Митяєвою А.О. неоминули цієї теми та провели цікаву бесіду про родину.

Як повідомляється на сайті ООН, тема Дня сімей 2018 року звучить так: Сім'я та інклюзивне суспільство. В цьому році в центрі уваги опинилися питання ролі сім'ї та державної політики у справі досягнення мети забезпечення сталого розвитку. Відзначається, що цей день покликаний підвищити обізнаність про роль сім'ї у сприянні розвитку освіти на ранній стадії і вихованні у дітей та молоді любові до навчання. В організації нагадують про важливу роль всіх учасників виховного процесу - батьків, бабусь і дідусів, братів і сестер. «У цей День ми закликаємо звернути увагу на позитивні приклади того, як зайняті на роботі батьки знаходять час і сили для приділення уваги дітям. Корисний також і позитивний досвід підприємств і організацій, які надають підтримку працюючим батькам», – йдеться в повідомленні ООН.
Міжнародний день сімей було проголошено Генасамблеєю ООН у резолюції про Міжнародний рік сім'ї, прийнятій в 1993 році. Кожен рік для Міжнародного дня сімей обирається нова тема. У минулому році вона звучала так: «Сім'я, освіта і добробут».

/Files/images/novini/304769_1.jpg