Презентаційний меседж для керівників, вихователів-методистів ЗДО та НВК Немишлянського району

На базі нашого закладу сьогодні був проведений районний презентаційний меседж для керівників, вихователів-методистів ЗДО та НВК Немишлянського району

«Сучасний погляд на дошкілля або як зробити життя дитини в садочку веселим, захопливим і цікавим?»

Мета: окреслити шляхи реалізації вимог Базового компонента дошкільної освіти в умовах наступності між дошкіллям і початковою ланкою Нової української школи.

Завдання:

1. Розкрити особливості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, спрямованого на всебічний розвиток дитини та формування її ключових компетентностей.

2. Розглянути комплексний підхід до організації освітнього простору в закладі дошкільної освіти.

3. Визначити практичні кроки щодо організації роботи з батьками на засадах педагогіки партнерства.

Програма роботи презентаційного меседжа

№ з/п Назва заходу Час проведення Відповідальний
Блок 1. Організаційний
1. 1. Реєстрація учасників заходу. 10.00-10.05 Лохмачова О.О.
2. Відкриття, постановка мети та завдань роботи заходу. 10.05-10.10 Денисенко Г.О., Лохмачова О.О.
Блок ІІ. Практичний
2. Інформація. Старт упровадження Концепції «Нова Українська школа».
2.1. Освітній простір для успішного розвитку дитини в контексті освітньої програми «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ».
2.2. LEGO – конструктор для розвитку критичного мислення.
2.3. Ігрове розвивальне середовище: ідеї до його облаштування.
10.10-10.30 Лохмачова О.О.
Блок ІІІ. Результативність роботи ЗДО № 223, 265, 294 у 2017/2018 н.р.
3. 3.2. Виступ. Результати Всеукраїнськогодитячого архітектурного фестивалю «Водний світ» (переможці у номінації «Масштабність і глибинність» під егідою благодійного фонду LEGO Foundation). 10.30-10.50 Ткаченко Н.В.
3.3. Виступ. «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження програми «Впевнений старт». 10.50-11.10 Моторикіна Т.М.
3.4. Виступ. Інноваційна освітня практика «Малюю довкілля стрічкою» у роботі ЗДО. 11.10-11.30 Волікова Р.Г.
Блок ІV. Підсумковий
4 Обговорення підсумків роботи заходу. 11.30-12.00 Денисенко Г.О., Лохмачова О.О.

/Files/images/IMG_5246.JPG
Виступ методиста МЦ Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради Лохмачової О.А.

/Files/images/IMG_5238.JPG
Виступ завідувача КЗ "ДНЗ № 223" Влікової Р.Г.

/Files/images/foto/IMG_5249.JPG
Виступ вихователя-методиста КЗ "ДНЗ № 265" Ткаченко Н.В.

/Files/images/IMG_5253.JPG
Виступ в.о. завідувача КЗ "ДНЗ № 294" Моторикіної Т.М.

/Files/images/foto/IMG_5251.JPG
Керівники, вихователі-методисти ЗДО та НВК Немишлянського району