Осіння прогулянка наймолодших

Ігровий груповий майданчик — чудове середовище для розвитку рухової активності малят.

Повноцінна прогулянка дітей залежить від її правильної організації, починаючи з раннього віку. Розуміючи це, вихователь групи № 1 (діти 3-го р.ж.) Кондратьєва Галина Миколаївна приділяє значну увагу руховій діяльності наймолодших вихованців, їх трудовому вихованню та виховному аспекту самої прогулянки.

Під час перебування малят на свіжому повітрі Галина Миколаївна пропонуює їм широке коло різноманітних форм роботи, у результаті чого кожна прогулянка є насиченою, активною, цікавою і розвивальною. Крім того, прогулянки на свіжому повітрі мають загартувальний ефект і сприяють зміцненню здоров'я малюків.

/Files/images/novini/1г.jpg/Files/images/novini/2г.jpg/Files/images/novini/3г.jpg/Files/images/novini/4г.jpg/Files/images/novini/5г.jpg
/Files/images/novini/6г.jpg
/Files/images/novini/7г.jpg