Свято у групі № 6 "Ми нащадки козаків"

Сьогодні музичний керівник Дмитрієва Ірина Олександрівна та вихователь групи № 6 (діти 6-го р.ж.) Гиренко Людмила Ігорівна провели свято з нагоди Дня українського козацтва.

Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного сотника (вихователь Павленко Яна Миколаївна) проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкриває та розвиває у вихованців музичний керівник Дмитрієва І.О.

Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

Переглянути світлини свята можна ТУТ