Розвага до Дня українського козацтва у групі № 7

14 Жовтня весь християнський світ святкує світле та радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.

Напередодні великого свята 11 жовтня у групі № 7 (діти 6-го р.ж.) вихователь Безверха Віта Іванівна разом з музичним керівником Дмитрієвою Іриною Олександрівною провели розвагу «Ми веселі козачата».

Розпочала розвагу Віта Іванівна, яка привітала всіх зі святом Покрови Святої Богородиці, а діти під керівництвом музичного керівника Ірини Олександрівни заспівали чудову пісню про осінь. На розвагу прибув справжній отаман козацький. Саме він перевіряв знання дітей про побут, звичаї, традиції козаків. Під час естафет діти показали, що вони є спритними, сміливими та дужими, за що й отримали від отамана козацькі звитяги – булаву та шаблю.