РМО для музичних керівників ЗДО та НВК

Тема. Розвиток творчих здібностей дітей засобами музичної діяльності

Мета:
- підвищення рівня компетентності музичних керівників щодо розвитку творчих здібностей дошкільника засобами музичної діяльності на основі ознайомлення їх з традиціями та звичаями українського народу;- розкриття основних форми роботи з дітьми з пізнання культурної спадщини рідного народу, а саме сприйняття норм і правил моральної поведінки;- формування уявлення про єдиний процес взаємодії музичного керівника, вихователя, вихованців та батьків на основі сучасних методів, форм, прийомів організації діяльності дітей, в якому гармонійно переплітаються різні освітні процеси;- виховування майбутніх громадян України на основі культурно-історичного досвіду нашого народу, його багатовікової мудрості та духовності.

1. Відкриття методичного об’єднання.
Оголошення теми та мети методичного об’єднання, інформація щодо особливостей роботи.

2. Привітання учасників методичного об’єднання.
Білокамінська Н.О., Дмитрієва І.О., музичні керівники КЗ «ДНЗ № 265»

3. Теоретичний блок
Доповідь «Як і рідна мова, звичаї, традиції об'єднують людей в один народ».
Дмитрієва І.О.,музичний керівник КЗ «ДНЗ № 265»

4. Практичний блок
4.1. Робота з дітьми:
- розвага «Традиції та обряди українського народу» (для дітей дошкільного віку) Дмитрієва І.О., Білокамінська Н.О., музичні керівники КЗ «ДНЗ № 265»
- «Обряд закосичення» (для дітей середнього та старшого дошкільного віку) Дмитрієва І.О., музичний керівник КЗ «ДНЗ № 265»
4.2. Робота зі слухачами семінару:
- рефлексія «Віночок сподівань»;
- кросворд;
- інтерактивна вправа «Заспіваю, затанцюю, всіх навколо зачарую»;
- інтерактивна гра «Угадай мелодію»;
Дмитрієва І.О., музичний керівник КЗ «ДНЗ № 265»

5. Аналітичний блок
5.1. Рефлексія «Маю думку, що…».
Ткаченко Н.В., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 265»
5.2. Підсумок та аналіз проведеного заходу.
Лохмачова О.О., методист методичного центру Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради; Мінаєва Н.В., керівник РМО

Переглянути світлини можна за посиланнями:
Частина І
Частина ІІ
Частина ІІІ
Частина IV
Закачати фото у якісному форматі можна з Googl Диску за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1N9rPQ-Fc7zDzy7YnFVM8t4mhDY_wgGTV?usp=sharing