День знань у дитячому садку

Сьогодні у нашому закладі відбулося свято приурочене до Дня знань

І знову осінь на порозі,
В цю світлу вересневу рань.
Журавлик дітям всім бажає,
Набратись мудрості та знань!
А ще здоров’я міцне мати,
Щоб Україну прославляти!

Наш дитячий садок із радістю відкриває двері для своїх вихованців та їх батьків. Завідувач Кузнецова А.О., музичні керівники Білокамінська Н.О., Дмитрієва І.О, вихователь Шамаріна О.М. підготували та провели для малят свято «Дитячий садок – дім радості!». На святі були використані привітання та поздоровлення для батьків з початком нового навчального року, а в гості до дітей завітали герої мультфільмів з гумористичними піснями, іграми, танцями, віршами.

На святі була присутня атмосфера доброї казки, вихованці отримали гарні враження на цілий день.

Після свята для молодших дошкільників було проведено конкурс «Малюнок на асфальті», а для старших дошкільників були організовані тематичні заняття «Моя Батьківщина - Україна». Метою даного заняття було розширення знань дітей про рідний край та Батьківщину, виховання любові до традиції українського народу.