Осінній ярмарок

Сьогодні у нашому дитячому садку відбулося свято осіннього ярмарку.

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. У нашому закладі стало традицією проводити Осінній ярмарок. Цього року воно пройшло 2 жовтня і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх.

Всі працівники зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках, індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

Хлопчики та дівчатка, одягнені в українські костюми, завзято танцювали, співали пісні, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь та інші гості Ярмарку, які розважали малят та гостей.

Всі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

Як це відбувалося можна переглянути ТУТ