Свято Масляної

2020-02-26

/Files/images/novini/изображение_viber_2020-02-26_14-13-50.jpg

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

Вже стало традицією проводити кожного року свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 26 лютого 2020 року в садочку пройшло свято Масляної.

Ніби й дійсно відступила крижана зима. Увесь дружний педагогічний колектив та дошкільники прийшли до святкової зали. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти розповідали про традиції та обряди на Масляну, читали вірші, співали пісні про весну, водили хороводи. Під час виступу діти проявили себе дуже яскраво та артистично.

Дитячій радості не було меж!

Як це відбувалося можна переглянути ТУТ

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.