01.06.2020 ЗДО відновлює роботу

Правила роботи ЗДО в умовах карантину
(інформація для батьків)

Працівники закладу отримують допуск до роботи з дітьми після температурного скринінгу, який проводить медичний працівник. Якщо виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань працівник до роботи не допускається.

Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

Під час приймання дітей, батькам слід дотримуватися дистанціювання з іншими особами 1,5 – 2 метри один від одного.

Батьки несуть особисту відповідальність за достовірність інформації стосовно здоров’я дитини, членів її родини та контактних осіб.

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний). Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань в заклад не приймаються. Якщо ці ознаки з’явилися протягом дня – діти ізолюються з відповідним інформуванням батьків.

Батьки, під час приймання дітей, допомагають вихователю вимірювати температуру своїм дітям протягом 5-7 хвилин контактними термометрами. Показники вихователь заносить до відповідного журналу.

Прийом дітей відбувається до 08:30. Після цього - заклад зачиняється. Вхід батькам або іншим особам, окрім дітей та працівників закладу, заборонений.

Вихователями надається пріоритет активностям, що проводяться на відкритому повітрі. Більшість часу діти будуть проводити на вулиці.

По можливості будуть переформатовані розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання між дітьми.

Обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом.

Обмежуються заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентарю.

Забезпечується процес організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

Використовуються тільки паперові рушники та рідке мило.

Вилучаються м’які іграшки та килими.

Дезінфікуються персоналом закладу всі поверхні кожні 2 години та відразу після закінчення певної діяльності.

Проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів.

Проводиться провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та почергове провітрювання кімнат протягом дня.

Проводиться кварцювання всіх приміщень протягом 30 хвилин щоденно за відсутності дітей під час провітрювання.

Забороняється об’єднання, переведення або змішування дітей з різних груп.

Повернення дітей батькам відбувається на ділянці поза будівлею закладу після 16:00 години.

Батьками мінімізується перебування дітей до та після відвідування закладу освіти в місцях скупчення людей.

Забороняється проведення батьківських зборів, окрім тих, що проводяться дистанційно.

Батьками надається повна та своєчасна інформація щодо відсутності дитини у закладі.

Шановні батьки! Якщо Ви маєте можливість залишити дитину вдома – скористуйтеся нею, адже забезпечити якісні належні протиепідемічні умови та контроль над їх дотриманням можна тільки з обмеженою кількістю дітей!