Святкування Дня знань

Щороку 1 вересня, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання, гостинно відчиняють свої двері для дітвори не лише школи, а й заклади дошкільної освіти.

У цей світлий і радісний день – День знань – наш заклад розпочав 2020/2021 навчальний рік святковою атмосферою з веселими Фіксіками, барвами осінніх квітів, танком золотистого листя та веселими дитячими посмішками.

Для всіх вікових груп була проведена індивідуальна святкова програма під керівництвом музичних керівників Дмитрієвої І.О. та Білокамінської Н.О. В програмі свята прозвучали пісні про щасливе дитинство, про країну знань, казкові персонажі провели ігри-конкурси з усіма присутніми.

Свято пройшло весело, жваво, цікаво та емоційно.