До нас завітав Святий Миколай

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує? Чи не різочку часом?

В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.

На цьому тижні діти та вихователі нашого садочку не тільки чекали казкові подарунки, а й самі старанно готувалися, аби показати, які вони слухняні, чемні і талановиті.

До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори, та побажав їм бути здоровими, добрими та терплячими і чекати його на наступний рік.