• Ви знаходитесь тут:

• Калейдоскоп подій

Тематичний тиждень «Досліди та експерименти». Понеділок - досліди та експерименти з ПОВІТРЯМ

2021-02-08

/Files/photogallery/8939/изображение_viber_2021-02-08_09-50-35.jpg

3 08.02.2021 по 12.02.2021 у нашому закладі проходить тематичний тиждень «Досліди та експерименти».

Дошкільники охоче беруть участь у пошуково-дослідницькій діяльності. Під час її у дітей формуються елементарні навички пошукової роботи, посилюється інтерес до живої та неживої природи, активізується інтелектуальний розвиток. А винагородою за допитливість та роботу над поставленими завданнями для малюків є їхні самостійні відкриття у світі природи. Самостійно здобуті знання під час дослідів та експериментів залишаються в пам’яті дітей надовго і формують підґрунтя для нової розумової, творчої пошуково-дослідницької діяльності.

Широке використання дитячого експериментування у різних сферах життєдіяльності дошкільників дає змогу нашим педагогам максимально реалізувати потребу вихованців у нових враженнях, знаннях, самоствердженні.

Тож починаємо наш тиждень з понеділка – дня дослідів та експериментів з ПОВІТРЯМ.

Далі буде…

Фотозвіт