06.12.2013 у закладі пройшло методичне об'єднання "Клубу вихователя-початківця"

Тема: «Розвиток креативних здібностей у дітей дошкільного віку»

Місце проведення: комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 265 Харківської міської ради»

Дата проведення: 06.12.2013

Час проведення: 09.00 – 12.00

Мета: налаштувати педагогів на постійний пошук креативного в навчально-виховному процесі;
розширити, поповнити знання молодих вихователів щодо педагогічних інновацій, які можуть бути використані в практичній роботі з дошкільнятами з розвитку їх креативності;
підвищити компетентності педагогів у спілкуванні, вербальних і невербальних способах спілкування, осмислення взаємодії з позиції партнерства;
розвивати здатності до ігрової поведінки, актуалізувати конструктивні засоби взаємодії.

09.00 – 09.05
1. Відкриття семінаруОголошення теми та мети методичного об’єднання, інформація щодо особливостей роботи
Лохмачова О.О., методист методичного центру
управління освіти адміністрації
Фрунзенського району Харківської міської ради

09.05 – 09.30
2. Теоретичний блок
2.1. Міні-доповідь «Креативність як базова якість особистості». Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 265» Ткаченко Н.В.
2.2. Виступ з досвіду роботи «Казка навколо та всередині нас». Вихователь КЗ «ДНЗ № 265» Митяєва А.О.
2.3. Виступ з досвіду роботи «Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку».
Вихователь КЗ «ДНЗ № 265»Бондаренко В.О.
2.4. Виступ з досвіду роботи «Паперова казка».
Вихователь КЗ «ДНЗ № 265» Шамаріна О.М.

10.00 – 11.30
3. Практичний блок:
3.1. Робота з дітьми:
- інтегроване заняття «Допоможемо Маші» (діти 4-го р.ж.). Вихователь КЗ «ДНЗ № 265» Гонтаренко Ю.К.
- інтегроване заняття «Чарівна водичка» (діти 4-го р.ж.). Вихователь КЗ «ДНЗ № 265» Безверха В.І.
- заняття з ручної праці «Спогади про літо», (діти 6-го р.ж.). Вихователь КЗ «ДНЗ № 265» Бутко О.І.

3.2. Робота зі слухачами методоб’єднання:
- вправа «Казковий вернісаж»;
- інформаційне повідомлення «Показники креативності»;
- психогеометричне та кольорове тестування.
Практичний психолог КЗ «ДНЗ № 265» Багацька К.В.

11.30 – 12.00
4. Аналітичний блок.
4.1. Рефлексія.
4.2. Анкетування слухачів.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 265» Ткаченко Н.В.
4.2. Підсумок семінару, аналіз проведеного заходу.
Лохмачова О.О., методист методичного центру
управління освіти адміністрації