День матері

9 травня світ відзначає день найдорожчої для кожного з нас людини – матері

День матері – це чудова можливість подякувати своїй матусі та показати всю свою любов.

Звичайно, ми не змогли оминути своєю увагою це красиве, тепле свято та вирішили подарувати нашим рідненьким маленький подарунок у вигляді відеоролика.

Улюблені матусі, від усього серця прийміть наші вітання. Хай щастя завжди супроводжує вас, кожен день зустрічає доброю посмішкою, яскравою мрією, світлою надією та невтомним натхненням. Нехай діти люблять, цінують, обіймають, цілують, радують і дарують цілий світ свого захоплення вами. Будьте завжди здоровими, молодими, чарівними, добрими, чуттєвими, мудрими, розуміючими, ми вас дуже любимо!

Якомога довше залишайтеся поряд з нами, адже поки ви у нас є – ми будемо залишатися дітьми!

P.S. Окремо хочемо висловити подяку родинам наших вихованців Резнік, Бухкало, Кобзар, Лаврененко, Змитрович та Пухач, які приєдналися до нашого привітання

День матері ЗДО № 265, м. Харків День матері ЗДО № 265, м. ХарківДень матері ЗДО № 265, м. Харків