Підсумки "Педагогічного марафону"

Ось і настав час презентувати всім підсумки проведеного ПЕДАГОГІЧНОГО МАРАФОНУ «Роби як я, роби разом зі мною, роби краще мене!»

За підсумками голосування педагогів та глядачів були визначені переможці!

МИТЯЄВА АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА – переможниця серед вихователів дітей дошкільного віку та у номінації «ПЕДАГОГ-НОВАТОР»

КОНДРАТЬЄВА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА – переможниця серед вихователів дітей раннього віку та у номінації «ПЕДАГОГ-ТВОРЕЦЬ»

Переможці нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками – чудовим пальчиковим театром.

Всі педагоги були нагороджені Дипломами у номінаціях та пам’ятними подарунками – USB-флеш-накопичувачами:

БЕЗВЕРХА ВІТА ІВАНІВНА – «Глядацькі симпатії»

ШАМАРІНА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА – «Педагог-майстер»

ПАВЛЕНКО ЯНА МИКОЛАЇВНА – «Педагогічна надія»

ГУНЬКО КСЕНІЯ МИХАЙЛІВНА – «Традиції та новаторство»

РЕДЬКО РАЇСА АНДРІЇВНА – «Творча ініціативність»

ПОЛЮХОВИЧ КАРІНА АРТУРІВНА – «Успішний професійний старт»

КАУРКІНА ЯНА ВІКТОРІВНА – «Шлях до майстерності»

ДМИТРІЄВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – «Відданість професії»

СЕРГІЄНКО НАТАЛЯ ОЛЕКСІЇВНА – «Професійність»

ОМЕЛЬЧЕНКО ІРИНА ГЕННАДІЇВНА – за участь у педагогічному марафоні

Вітаємо наших педагогів та бажаємо подальшого професійного зростання та успіху в їх важливій справі – вихованні підростаючого покоління!!!

Всі етапи нашого педагогічного марафону можна переглянути у Фейсбук за хештегом:

#Педагогічний_марафон_КЗ_ДНЗ_265_Харків

Педагогічний марафон, ЗДО № 265 м.Харків, нагородження педагогів