День захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, наш садочок відзначає чудове свято радості та надії – День захисту дітей

Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського та здійснення їх мрій і сподівань на краще. Ми, дорослі, прагнемо, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

А розпочали ми наше святкування цього дня веселим флешмобом. Долучайтеся і ви. Чудовий настрій, позитивний заряд бадьорості та енергії гарантовано отримають усі! Перевірено на власному досвіді.

Звичайно наше свято присвячене Дню захисту дітей не обмежилося флешмобом. Тож ми продовжили святкувати далі! І хоча погода сьогодні зовсім не літня - ми не замерзли. Наші запальні танці, гарний настрій, зустріч з веселими героями - все це зігрівало наші серця та душі! Повеселилися на славу!

Зі святом наші маленькі улюблені вихованці! Гарного вам літа!

ЗДО № 265 м. Харків Флешмоб до Дня захисту дітей 2021

Свято до Дня захисту дітей ЗДО 265, Харків 2021