Тренінгова онлайн зустріч закладів, залучених до проєкту «Сприяння освіті»

Сьогодні відбулась зустріч-підсумок цього навчального року педагогів закладів освіти Харківської області, залучених до проєкту «Сприяння освіті» у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

На цій тренінговій онлайн зустрічі, разом з куратором Ганною Валеріївною Шваровою, ми підвели підсумки щодо реалізації завдань проєкту в закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році, поділилися успіхами та презентували Play Book свого закладу.

А ще - з нетерпінням чекаємо нагороду за перемогу у 10-му Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення Play Fest-2021 у номінації "Безмежний світ фантазії"