Всесвітній день дитини

Кожна дитина народжується з правами. Вона має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Ці та інші права передбачені Конвенцією про права дитини, яка була прийнята резолюцією Генеральної асамблеї ООН № 836 (IX). Відповідно до якої, починаючи з 1956-го року, щорічно 20 листопада світова спільнота святкує Всесвітній день дитини.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Колектив ДНЗ № 265 щиро вітає всіх дітей, а також тих, хто своєю працею та наполегливістю зміцнює благополуччя маленьких громадян, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!