У ДНЗ відбулося методоб'єднання для вихователів

У закладі відбулося методоб'єднання для вихователів "Формування мовленнєвої компетентності старших дошкільників шляхом роботи над казкою".
Вихователь-методист Вєлєнтєєнко Н.В. зробила доповідь на тему "Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) - Державний стандарт щодо формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку".
Вихователь Митяєва А.О. презентувала свій досвід роботи "Казка всередині та навколо нас" та провела заняття "Карапузи-рятівники" з дітьми молодшого дошкільного віку (5-й р.ж.)
Вихователь Безверха В.І. провела заняття "В чарівній країні Емоцій" з дітьми старшого дошкільного віку (6, 7-й р.ж.)
Керівник РМО Щербак А.М. провела зі слухачами інтерактивні форми роботи.
Захід проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.