Тиждень протидії торгівлі людьми

З 28.11.2016 по 02.12.2016 у нашому закладі проходив Тиждень протидії торгівлі людьми

В рамках цього тижня були проведені різноманітні заходи з педагогами, дітьми та їх батьками, з метою активізації особистісного потенціалу, для самореалізації та самоствердження в різних сферах життєдіяльності, становлення адекватної самооцінки.
Торгівля людьми - одне з найганебніших явищ сьогодення. Торкнулася ця проблема й України. Наша країна є не лише експортером «живого товару», вона є ще й транзитною країною для переправлення жертв торгівлі людьми в інші країни та постачальником трудових мігрантів до країн Західного світу та Росії. І хоча кількість матеріалів про торгівлю людьми в пресі, на радіо й ТВ вимірюється тисячами, висвітлення цієї теми все ще залишається непростим завданням. Значну роль у протидії торгівлі людьми в закладах освіти міста відіграють практичні психологи та соціальні педагоги, а також всі, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.