Районний семінар "Клуб вихователя-початківця"

Сьогодні на базі нашого дошкільного закладу пройшов районний семінар "Клуб вихователя-початківця", керівником якого є вихователь-методист Ткаченко Наталія Володимирівна.

Тема семінару: "Використання міжнародних проектів в умовах закладу дошкільної освіти"

Мета: підвищення професійної компетентності вихователів-початківців ЗДО і НВК шляхом ознайомлення, розширення та систематизації знань слухачів щодо міжнародних проектів «Сприяння освіті», «Вчимося жити разом» та «Садочок – простір дружній до дитини»; підвищення рівня методичної та дидактичної підготовленості; збагачення педагогічного та психологічного досвідів роботи педагогів; формування атмосфери продуктивної та результативної співпраці; розкриття творчого потенціалу, створення емоційного комфорту, отримання задоволення від участі у заході.

1. Відкриття семінару.

Оголошення теми та мети семінару, інформація щодо особливостей роботи.
Лохмачова О.О., методист методичного центру Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

2. Привітання учасників семінару.

Білокамінська Н.О., Дмитрієва І.О., музичні керівники КЗ «ДНЗ № 265»

3. Теоретичний блок

3.1. Доповідь «Формування інноваційного простору дошкільної освіти» (з використанням ІКТ).
3.2. Презентація «Впровадження міжнародних проектів у закладі дошкільної освіти».

4. Практичний блок

4.1. Робота з дітьми:
- заняття з використанням LEGO-конструктора, група № 9 (діти 4-го р.ж.);
Митяєва А.О., вихователь КЗ «ДНЗ № 265»
- заняття з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей, група № 10 (діти 6-го р.ж.);
Бондаренко В.О., вихователь КЗ «ДНЗ № 265»
- методика «Лялька як персона», група № 7 (діти 5-го р.ж.).
Безверха В.І., вихователь КЗ «ДНЗ № 265»
4.2. Робота зі слухачами семінару:
- методика «Ранкові зустрічі»;
- складаємо портфоліо для Ляльки-персони;
- ділимося досвідом «А у нас в садочку…».

5. Аналітичний блок

5.1. Рефлексія «Маю думку, що…».
Ткаченко Н.В., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 265»
5.2. Підсумок та аналіз проведеного заходу.
Лохмачова О.О., методист методичного центру
Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради