У 2023/2024 навчальному році освітній процес КЗ «ДНЗ № 265» здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Інваріантна складова реалізується через комплексну освітню програму:

- «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту Огнев`юк В.О., авт. колектив Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2015 року.

У 2023/2024 навчальному році варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти буде реалізовуватися через інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності відповідно до змісту парціальних програм, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, і регіональних парціальних програм, що схвалені методичною радою КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Парціальні освітні програми:

- «Україна – моя батьківщина», програма з національно-патріотичного виховання дітей середнього та старшого дошкільного віку (авт. кол.: Каплуновська О.М., Палець Ю.М., Кичата І.І.);

- «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях», навчальна програма та календарно-тематичний план (авт. кол.: Богуш А.М., Сіданіч І.Л., Сучок В.Є. та ін.);

- Парціальна програма розвитку дитини від 2 до 6 років через гру «Творці майбутнього» та методичні рекомендації (авт. кол.: Рома О.Ю., Звоник І.Ю., Малевич Г.В., Шварова Г.В., Шуляк О.М.);

- «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку: парціальна програма для системи дошкільної освіти" (авт. Гавриш Н., Пометун О.).