/Files/images/proekti/Вчимося жити.gif

/Files/images/proekti/EU-UNICEF-NPP.jpg

Коли на сході України розпочався збройний конфлікт і величезна кількість родин з дітьми стали вимушеними переселенцями, виникло багато проблем з їхньою адаптацією на новому місці проживання. Частина дітей перебувала в стресі через побачене вдома, частина не могла звикнути до нової школи, вчителів, знайти нових друзів, у декого були усі ці та безліч інших проблем.

Проект «Вчимося жити разом» було ініційовано представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру» виділила на його реалізацію 800 тисяч євро.

Представництво ЮНІСЕФ в Україні залучило до виконання проекту «Вчимося жити разом» дві організації.

Перша – це громадська організація Дитячий фонд "Здоров’я через освіту", яка виконує проект в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок.

Другим виконавцем проекту «Вчимося жити разом» є Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», який виконує проект в частині надання психосоціальної допомоги.