Міжнароджний день друзів

У календарі є кілька особливих днів, що присвячені дружбі й набули світових масштабів. Міжнародний день друзів, який щороку відзначають 9 червня,—неофіційне свято. Однак це не завадило його популярності. Перші згадки про нього сягають 30-х років минулого століття, а визнають свято у багатьох країнах світу.

Не плутайте Міжнародний день друзів та Міжнародний день дружби(International Day of Friendship). Це свято молоде— воно з’явилося у 2011 році за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Відтоді ми відзначаємо його щороку 30 липня.

+

Перший досвід дружніх стосунків залишає яскраві спогади й визначає поведінку дітей у взаєминах надалі. Створюйте сприятливі умови у групі, спрямовуйте дітей у спілкуванні з однолітками та старшими й молодшими дітьми, влаштовуйте тематичні заходи в різних формах. Приділяйте особливу увагу ігровим елементам. Повсякчас робіть акцент на позитивному ставленні дітей одне до одного, адже у дружбі немає місця змаганням.