Міжнародний день кулінара

Сьогодні наш заклад перетворився на знімальний майданчик кулінарного шоу «МастерШеф Діти". А все тому, що сьогодні, 20 жовтня – Міжнародний день кухаря і кулінара.

Навіть наймолодші діти 3-го р.ж. взяли участь у цьому змаганні. Жодна група не лишилася осторонь! Різноманітні страви: перші, другі, салати з овочів та фруктів, кондитерські вироби – все це розмаїття було присутнє на нашому шоу.

Але наші малята не тільки готували, вони і розважалися. Співали пісень, танцювали, грали у ігри. А потім залюбки їли все, що приготували власними руками. Ох і смачно було!

Оце так відзначили! На славу!

Звичайно, не забули привітати і своїх кухарів, чим приємно їх здивували.

Шановні батьки, ви можете пишатися своїми дітьми, переглядаючи світлини та залишаючи коментарі. Вони у вас справжні кулінари! І готуйтеся – вдома можливе продовження…

Обрати хто переміг – ми так і не змогли. Тож вітаємо усіх з перемогою!

А як це було дивіться у фотозвіті на нашій сторінці у Facebook

Група № 9

Групи № 1, 2, 3, 4