Міжнародний день замовлення подарунків Діду Морозу

4 грудня - Міжнародний день замовлення подарунків Діду Морозу. У цей день у всьому світі відкриваються поштамти, що надають послуги щодо відправлення листів бородатому другу всіх дітей.

В Україні кожна дитина має змогу звернутися до Діда Мороза з побажаннями щодо новорічного подарунка. Малюки майже напевно отримають відповіді на свої листи, що ще збільшить їхню віру в дива.

Наші малята групи № 9 (діти 5-го р.ж.) разом зі своїми батьками не проґавили час і на вихідних написали свої листи та зробили власноруч подарунки для Діда Мороза. Адже і Дід Мороз, мабуть, не проти отримати подарунки від дітей. А вже відправили їх сьогодні разом всією групою за допомогою вихователя Митяєвої Алли Олександрівни.

Впевнені, що це не лише порадує Дідуся Мороза, а й стане для дітей уроком доброти та чемності.

Відеозвіт групи № 9

Групи № 2