Фестиваль "Новорічний калейдоскоп"

З метою створення особливої передноворічної атмосфери та святкового настрою у дітей, їх батьків та педагогів, зміцнення зв’язків ЗДО із сім’єю, спонуканням до спільної творчої діяльності та розвитку художньо-творчих здібностей наш садочок ініціює проведення фестивалю «Новорічний калейдоскоп», який буде відбуватися з 06.12.2021 по 24.12.2021.

Пропонуємо прийняти у ньому участь всіх батьків, дітей, педагогів та працівників нашого садочка.

Створімо новорічну казку та теплу атмосферу разом – виготовимо прикраси власноруч та прикрасимо свої помешкання. Батьки з дітьми – вдома, педагоги з дітьми – в групі, а працівники закладу – на своїх робочих місцях. Фото робіт дітей з батьками можна надсилати своїм вихователям. А фото новорічних груп та інших приміщень зробить адміністрація.

28.12.2021 підведені підсумки, які ми представляємо на всезагальний огляд за посиланням