Форум дитячої творчості «Золотий мольберт 2022-2023»

Вихованці нашого закладу взяли участь в Естафеті миру XX Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт 2022-2023», який проходить у військовий час у боротьбі «За мирне небо над Землею».

Наші талановиті дітки таким чином розкривають свої здібності та популяризують свої творчі досягнення в світі. Учасники естафети будуть запрошуватися до творчого спілкування, майстер-класів, а їх роботи будуть представлені на віртуальних виставках «Ангели миру», «За мирне небо над Землею» у художніх дитячих галереях України, Норвегії, Болгарії та інших країнах.

Талановиті діти усієї Землі крокують по світу! Бажаємо їм бути щасливими та жити в мирі, незалежно від того, де вони перебувають. Мир є і буде завжди актуальним доки існуватиме людство!