Впровадження шведської програми соціально-емоційного розвитку для дітей від 3 до 9 років «Peppy Pals – Веселі Друзі»

З квітня наш заклад починає впроваджувати шведську програму соціально-емоційного розвитку для дітей від 3 до 9 років «Peppy Pals – Веселі Друзі», яку реалізуватиме фундація «The LEGO Foundation» спільно з МОН.

Програма «Веселі друзі» ґрунтується на наукових дослідженнях, емпіричних і теоретичних знаннях соціального та емоційного інтелекту.

Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах відомої психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.

З нетерпінням чекаємо на навчальні онлайн-тренінги, щоб більше дізнатись про Веселих друзів і розпочати імплементацію цієї програми у своєму закладі.

Дякуємо The LEGO Foundation за можливість бути причетними до впровадження інноваційних технологій в сфері дошкільної освіти