Зустріч-знайомство зі шведською програмою соціально-емоційного розвитку дітей дошкільного віку Pеppy Pals

04 травня 2023 року відбулася онлайн зустріч-знайомство зі шведською програмою соціально-емоційного розвитку дітей дошкільного віку Pеppy Pals («Веселі друзі»), на якій були присутні адміністрація ЗДО.

Змістовна зустріч стане початком вивчення нової програми, яка, ми впевнені, буде корисною та цікавою для наших дітей.

Ця програма має інноваційний підхід до соціально-емоційного розвитку дітей, допомагає розвивати їх емоційну грамотність та соціальні навички. Це дуже важливо в наш часі, коли зростає значення міжособистісних взаємин та емоційної стійкості.

Ще раз висловлюємо вдячність за проведену зустріч нашому куратору Ганні Шваровій та чекаємо на продовження співпраці.