Тиждень безпеки

З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя цього тижня (15.05.2023-19.05.2023) у закладі було проведено «Тиждень безпеки дитини».

Відповідно до плану основних заходів було проведено з педагогами онлайн-презентацію, де зупинилися на таких питаннях як: евакуація, пожежна безпека, безпека в умовах НС та війни, мінна безпека, дії під час повітряної тривоги, домедична допомога, цифрова безпека, психологічна допомога в умовах війни, профілактика хвороб, COVID-19, про повітряну тривогу дітям, поради від захисника України, дитяча абетка безпеки.

Батькам для дітям були надані різноманітні інтерактивні матеріали, які у ігровій та доступній для них формі познайомили з безпекою дорожнього руху; безпечними та небезпечними речами; правилами поведінки, коли ти сам удома; безпечним відпочинком влітку; як діяти під час повітряної тривоги; безпечними забавами від лисенятка Фредді; історіями з життя хлопчика Сашка та його кота Шкоди, які завдяки знанням правил мінної безпеки уникають всіх пасток підступних мін тощо.

Розуміємо, що безпека наших малят є найвищим пріоритетом, тому приділяємо цьому питанню підвищену увагу та пропонуємо широкий спектр заходів, спрямованих на підвищення рівня свідомості дітей, батьків та педагогів щодо безпеки.

Дякуємо батькам, що допомагають нам у навчанні дітей безпечному поводженню в навколишньому середовищі. Разом – ми сила!