Всесвітній День "Обійміть своїх дітей"

Сьогодні, у третій понеділок липня, ми відзначаємо особливе свято - Всесвітній День "Обійміть своїх дітей". Цей день нагадує нам про важливість маленьких моментів, які можуть змінити світ навколо нас.

Обійми - це не просто жест тепла та ласки. Це щось більше, що має магічну силу зцілення та з'єднання. Вони вміють допомогти нам забути про життєві турботи, стреси, створюючи міцні зв'язки між батьками та дітьми.

Сьогоднішнє свято - це нагадування про те, як важливо присвячувати час своїм малюкам. Нехай ваші обійми будуть щирими та теплими, а ваша любов нескінченною. Пам'ятайте, ваша присутність і турбота - це найцінніший дар для вашої дитини.

Тож давайте згадаємо всі ніжні миті, коли обіймали своїх маляток, коли їхні оченята загоралися від радості та впевненості у тому, що їх люблять. Нехай ця світла пам'ять надихає нас обіймати своїх дітей не лише сьогодні, а кожен день.

Саме цими спогадами сьогодні з нами поділилися родини вихованців Любові Коваленко та Наталії Шейка

Відеопривітання