МОН запрошує до обговорення Програми розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років «Оберіг»

Міністерство освіти і науки України розмістило на офіційному веб-сайті для громадського обговорення Програму розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років «Оберіг»

Зауваження та пропозиції надсилайте на електронну адресу: programa2014@ukr.net

Метою розроблення програми є актуалізація питань становлення майбутньої особистості, починаючи від зачаття дитини, її народження, подальшого розвитку, виховання і навчання у перші три роки життя.

Змістове наповнення програми узгоджено з чинними нормативно-правовими документами та Базовим компонентом дошкільної освіти.

У програмі розкриваються особливості розвитку дитини раннього віку, включаючи пренатальний і перинатальний періоди розвитку; визначаються основні завдання за змістовими розділами, що охоплюють найважливіші етапи життєдіяльності малюка певного віку; містяться орієнтовні показники розвитку та поради батькам. Крім цього, наприкінці кожного року життя представлено інформацію про досягнення психічного розвитку дитини, що виявились у цей віковий проміжок.

Як зазначено в анотації до програми її адресовано турботливим батькам, педагогам і психологам.