У дошкільному закладі відбулася педагогічна рада на тему: "Творимо духовний світ дитини"

Духовна сфера особистості - складне й досить широке поняття. На сучасному етапі воно вивчається комплексно на різних рівнях науки і практики, тому і тлумачиться з різних позицій.
На сьогоднішній день перед педагогами стоїть важливе завдання - сприяти духовному розвитку дитини. Щоб успішно його виконати, потрібні грунтовні знання змісту процесу духовного становлення особистості дошкільника.

Тож педагогічний колектив розглянув це питання на педагогічній раді, яка відбулася 18.03.2014

"Творимо духовний світ дитини"

Порядок денний:
1. Про результати тематичного вивчення «Рівень формування духовного світогляду дітей дошкільного віку» (доповідач – завідувач Кузнецова А.О.).
2. Про красу людських вчинків (вплив творів В.Сухомлинського на формування духовності дітей) (доповідач – вихователь-методист Ткаченко Н.В.).
3. Про напрямки формування високодуховної особистості Складання моделі «Я – духовно вдосконалююся» (доповідач – вихователь-методист Ткаченко Н.В.).
4. Про форми роботи здітьми щодо патріотичного виховання (доповідач – педагоги).
5. Про відношення до морально-патріотичного виховання (доповідач – вихователь-методист Ткаченко Н.В.).