Можна замовити Програму розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі"

Бажаєте працювати за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»?

На численні прохання освітян МЦФЕР: Освіта планує додатковий друк нової редакції Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Якщо Ви плануєте цьогоріч замовити Програму пропонуємо вже СЬОГОДНІ заповнити бланк попереднього замовлення.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗАПОВНИТИ БЛАНК?

Наклад Програми буде обмежено обсягами попередніх замовлень. Щоб примірників вистачило для всіх, нам важливо отримати заповнені бланки попереднього замовлення. Тож заповніть бланк і будьте впевнені, що отримаєте Програму.

ЯК ЗАПОВНИТИ БЛАНК?

ЗАВАНТАЖТЕ БЛАНК, заповніть усі поля та надішліть його до видавництва в один зі способів:

• електронною поштою —zayavka@mcfr.ua
  • факсом — 0 44 586 56 06
  • поштою — ТОВ «МЦФЕР-Україна», вул. М. Раскової, 11-А, а/с 170, Київ, 02660

ПРО ПРОГРАМУ
Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція) повністю відповідає структурі Базового компонента дошкільної освіти. Має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН від 24.06.2014 № 750).

Складається з двох частин:

• Частина І містить зміст освіти дітей від народження до трьох років
  • Частина ІІ містить інваріантну й варіативну складові змісту освіти дітей від трьох до шести (семи) років

Поділіться цією новиною зі своїми колегами, які також бажають отримати Програму розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».