Дошкільників навчатимуть фінансовій грамотності

У МОН України розглядається питання щодо впровадження навчально-виховної програми формування і розвитку у дітей основних фінансових і підприємницьких навичок у дошкільних навчальних закладах Днями відбулася зустріч представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України та Міжнародної організації Aflatoun (Королівство Нідерландів) з питань впровадження курсу фінансової освіти дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах. У межах співпраці з Міжнародною організацією Aflatoun планується впровадження навчально-виховної програми формування і розвитку у дітей основних фінансових і підприємницьких навичок, а також поступове оволодіння дітьми від 3 до 6 років азами фінансової грамотності та розуміння соціальної відповідальності.