Вебінар "Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання"

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників взяти участь увебінарі «Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання», який відбудеться 9 лютого 2016 року о 13:30.

Лектори: Наталія ГАВРИШ— доктор педагогічних наук та Тамара ПІРОЖЕНКО— доктор психологічних наук.

У програмі вебінару:

• термінологічне поле
  • психологічний аспект розуміння
  • техніки та технології педагогіки розуміння
  • моделі педагогічного спілкування та їх результативність: як розмовляти з дітьми так, щоб тебе почули; як навчитися чути дітей

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань МЦФЕР: Освіта. Для цього знадобиться спеціальнийкод доступу, розміщений у січневих випусках журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник», а також у газеті «Дошкілля.UA» № 2/2016.

Для участі у вебінарі 9 лютого за 30 хв. ДО ПОЧАТКУ перейдіть на сторінку вебінару та у відповідних полях введіть свої ПІБ, електронну адресу, номер телефону та код доступу до вебінару. Натисніть кнопку «Приєднатися».