Переглядайте вебінар «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях»

Переглядайте БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар за темою «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях»

Початок 25 лютого 2016 року об 11:00!

Для перегляду перейдіть на сторінку вебінару та у відповідних полях введіть ПІБ, електронну адресу та код і натисніть кнопку «Приєднатися».

Нагадуємо, що код вебінару «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях»розміщений у січневих випусках 2016 року КОЗА-ДИСКів та журналів «Практика управління закладом освіти», «Заступник директора школи», «Практика управління дошкільним закладом», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник». А також у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок» № 2/2016 та газеті «Дошкілля.UA» № 3/2016.