З 20.09 по 23.09 у закладі проходив тиждень присвячений Дню дошкілля

Протягом тижня у закладі проходили заходи присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля

Всі: педагоги, діти та батьки були залучені до цього святкування. З педагогами проведені різноманітні практикуми, семінари, майстер-класи. З дітьми - тематичні заняття, бесіди, спортивні розваги, концерти, творчі виставки, конкурси. З батьками - консультації, бесіди, творчі майстерні.

Це був чудовий тиждень. Нарешті дошкілля отримало своє професійне Всеукраїнське свято.

Дошкільна освіта - фундамент сучасної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільного навчального закладу- створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно. Сьогодні ми висловлюємо щиру подяку колективу працівників нашого закладу, зокрема кожному з вас за працю з маленькими дітьми. Наш колектив згуртований працездатний, творчий, відповідальний. В дошкіллі праця нелегка, у цій сфері діяльності не можна розбагатіти. Це зрозуміло і старшим педагогам і молодим спеціалістам, які щойно переступили поріг закладу. І щоб залишитися працювати у закладі на довгі роки - необхідне покликання, любов до дітей до обраної справи. У нашому колективі кожний працівник закладу відповідально виконує завдання, які висуває сьогодення. Неодноразово аналізуємо і радіємо зі своїх успіхів, успіхів колег. Неодноразово здобуваємо перемоги.

Так тримати!