Районний семінар «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності»

21.10.2016 у закладі проведено районний семінар для вихователів груп старшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Фрунзенського району

Тема. «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності»

Місце проведення: комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 265 Харківської міської ради»

Дата проведення: 21.10.2016

Час проведення: 09.00 – 12.00

Мета: підвищити рівень теоретичної підго­товки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення. Розкрити необхідність посилення громадянського виховання у ДНЗ. Удосконалити знання педагогів щодо змісту, принципів, закономірностей, ме­тодів та організаційних форм громадянського виховання дітей дошкільного віку. Актуалізувати знання педагогів шляхом залучення до інтерактивних ігрових форм роботи, спираючись на попередній досвід.

1. Відкриття семінару

Оголошення теми та мети семінару, інформація щодо особливостей роботи.

2. Привітання учасників семінару

3. Теоретичний блок (вихователь-методист Ткаченко Н.В.)

3.1. Доповідь з презентацією «Патріотичне виховання засобами інтегрованої діяльності».

3.2. Відеоролик «Робота дошкільного навчального закладу з національно-патріотичного виховання дошкільників».

4. Практичний блок

4.1. Робота з дітьми:

- інтегроване заняття «Народні символи України - це святині українського народу», діти 6-го року життя група № 11, вихователь Шамаріна О.М.

- інтегроване заняття «Харків зустрічає зарубіжних гостей», діти 6-го року життя група № 9, вихователь Митяєва А.О.

- розвага «Посвята у козачата», діти 6-го року життя група № 8, вихователь Гунько К.М.

4.2. Робота зі слухачами семінару:

- інтерактивна вправа «Ерудити»;

- кросворд «Відгадай-ка»;

- інтерактивна вправа «Віриш – не віриш»;

- конструктивно-будівельна вправа з LEGO «Держава наших мрій» (вихователь-методист Ткаченко Н.В.).

5. Аналітичний блок

5.1. Рефлексія «Маю думку».

5.2. Підсумок аналіз проведеного заходу.