Як ми відпочиваємо влітку

Літо – час оздоровлення дітей. Використати цей період необхідно дбаючи про повноцінне загартування повітрям, сонцем і водою. Ці природні чинники треба задіювати помірковано, не забуваючи про основні вимоги до загартувальних процедур: системність, послідовність, регулярність, урахування стану здоров’я та емоційного ставлення дитини до оздоровчих процедур.

Чим ще ми маємо наповнити літнє дозвілля дошкільників? Звичайно, це ігри, розваги, спостереження, праця в природі, загартувальні процедури, пішохідні переходи, спортивні свята. Цікавими для дітей є лялькові вистави, концерти, вікторини, інсценівки, драматизації казок, у яких вони із задоволенням беруть безпосередню участь. Ми потурбуємося про різноманітність вражень і знань, які отримають малюки за три місяці літа.

А як ми це розпочали робити дивіться ТУТ